İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Vasıta

Dersler

Emlak

Servisler

Topluluk

Kişisel İlanlar

İş

Yayınlandı: 5 ay önce Üsküdar, Istanbul, TR

Bu çocuk acil onu sevecek birini bekliyor!

Satıcı ile Pazarlık

Açıklama 39 görüntülenme

QR CODE

Ağustos çocuk 7 yaş, kısır, aşıları tam, hiçbir sağlık problemi bulunmayan dişi bir husky. 34 yaşındaki insan annesini 1 ay önce maalesef kanserden kaybettik. annesinin hastaneye yatırıldığı son zamanlarında 2 defa yuvalandı ama ikisinde de geri geldi. Sebebi ise tüy dökmesi, kedi ve köpekler tüylü ve dönem dönemde bu tüyleri döken canlılar biliyorsunuz. ama çoğalır ama azalır tüy dökümü.

Özetle dememiz o ki, 7 yıldır ona bakan insanından ve evinden ayrı kalmış bir canlının bazı psikolojik buhranlar ve hatta üzüntü yaşaması kadar doğal bir durum olamaz. ağustos’a bu özel durumunu da bilerek yuvasını açmak isteyen, onun ikinci baharı olacak ailesini arıyoruz. i̇letişim serap akbaba 0*** *** 94 20
üsküdar / i̇stanbul

Özellikler

İşlem: Hepsi
Her zaman güvende kalın! Satıcıyla tanışıp bir satın alma sözleşmesi imzalayana kadar asla banka hesabına depozito ödemeyin. HİÇBİR ciddi özel ilan sahibi tanışmadan önce peşinat istemez. Taranmış bir kimliğe sahip bir e-posta almak, göndereni tanımladığınız anlamına gelmez. Bunu, bir satın alma sözleşmesi imzaladığınızda yerinde yaparsınız.
Tuğba Aktaş YETKİ BELGEM BULUNMAKTADIR✨ Gayrimenkul Danışmanı✨✨ Exelans Gayrimenkul✨✨ 1+ ay için yayınlanıyor

Yorumlar 0

Henüz yorum yazılmamış