İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Vasıta

Dersler

Emlak

Servisler

Topluluk

Kişisel İlanlar

İş

Yayınlandı: 5 ay önce Antalya, TR

Newspaper - News & WooCommerce WordPress Theme

999,00 ₺

Açıklama 65 görüntülenme

QR CODE

Newspaper - News & WooCommerce WordPress Temasını Kullanmadığım için Lisansıyla Birlikte Satıyorum

Gazete, kolaylıkla makaleler ve blog yazıları yazmanıza izin veren bir WordPress temasıdır. Büyük destek ve dostça yardım sunuyoruz!

Gazete WordPress şablonumuzla harika bir haber sitesi oluşturun. Bu en çok satanlar teması, blog yazmak için mükemmeldir ve e-ticaret, mağaza, mağaza, WooCommerce, haber, gazete, dergi, yayıncılık veya inceleme sitesi için mükemmeldir. YouTube'daki videoları destekler. AMP ve mobil kullanıma hazır. RTL ve çoklu dil desteği. GDPR uyumlu tema, kripto para birimi, moda, yemek, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, lüks, viral, minimal, minimalist projeler, web geliştirme ve daha fazla web sitesi için hızlı, basit ve kullanımı kolaydır.

Demo İçin Tıklayın

Özellikler

Durum: Yeni
İşlem: Satış
Her zaman güvende kalın! Satıcıyla tanışıp bir satın alma sözleşmesi imzalayana kadar asla banka hesabına depozito ödemeyin. HİÇBİR ciddi özel ilan sahibi tanışmadan önce peşinat istemez. Taranmış bir kimliğe sahip bir e-posta almak, göndereni tanımladığınız anlamına gelmez. Bunu, bir satın alma sözleşmesi imzaladığınızda yerinde yaparsınız.
Gamze 5+ ay için yayınlanıyor

Yorumlar 0

Henüz yorum yazılmamış